Kemer kullanımı ana gerek

- Jul 25, 2018-

Dağcılık birçok insan seviyorum bir yöntemdir. Ne kadar süreci çok zor, bir kişinin egzersiz yapabilirsiniz, kişinin fiziksel gücü egzersiz, kişinin kendi kalitesini artırmak ve kendi sağlık yardımı. Çantanıza dağcılık için belirli bir kullanımı vardır. Kemer kullanımı bir göz atalım.

Tırmanma tırmanma eylemde açık uyluk kasları etkili bir şekilde gerçekleştirilecektir. Dağ tırmanışı bacak yağ azaltmak ve kalkık kalça şekillendirme çok yardımcı oldu. Bu bir sürü arkadaş biliyorum kapalı spor arkadaş da tırmanma için eşdeğerdir koşu bandı üzerinde eğimini ayarlamak düzenli fitness, egzersiz bu tür tırmanma özellikle şekil kavisli yardımcı olmak için bel ve karın egzersiz için çok yararlı ve dolgun kalça. Kilo vermek isteyenler dağcılık aerobik egzersiz denemek isteyebilirsiniz. Kemer kullanımı biliyor musun?

Çantanıza düğmesini bir türüdür. Adından da anlaşılacağı gibi dağcılık sırasında taşıma süspansiyon ip bağlamak için kullanılır. Açık hava sporları kademeli popularization ile kemer yavaş yavaş herkesin görüş alanında girer. Çantanıza çoğunu alüminyum alaşımlı, paslanmaz çelik donatı ve dairesel bir kemer gibi çeşitli şekiller, bir yarış pisti şekil, bir yumurta şekil, bir kare şekli, bir üçgen şekil ve benzeri vardır.

Kullanım avantajları: alüminyum alaşım çantanıza nedeniyle hafif, açık spor tutkunları arasında popüler anti-korozyon ve Antipas özellikleri.

Sadece, kemer şimdi spor içinde yaygın olarak kullanılır, yüksek mukavemetli streç ile başa çıkmak için kum torbası askılar üzerinde üçgen çantanıza kullanılabilir paslanmaz çelik gibi.

1. çift-ring 8 kelimelik düğüm yöntemi kullanırken, döngünün gerginliği gevşetmek diğer döngü neden olabilir çünkü sadece bir döngü kilit emniyet kemeri bağlanmak için kullanmamaya çalışın.

2. çift-ring 8 düğüm yalnızca bir döngü bağlantısı olarak kullanmak için gerekli ise, diğer döngü üzerinde bir kilit asmak ve ipe düğüm hatalarını önlemek üzere ikincil bir koruma kemerini iyidir.

Çantanıza dağcılar için vazgeçilmez bir yardımcıdır. Doğru kullanımı daha iyi sağlığı ve güvenliği korumak. Yukarıda belirtilen içeriği kullandıktan sonra herkes en etkin ve etkili yürüyüş parkurları kullanabilirsiniz umuyoruz. Kişisel güvenliğimizi korumak için en doğru yol.