Carabiner Diğer Magical Etkileri

- Jul 25, 2018-

biliyor musun? Karabina sadece egzersiz yaparken değil, aynı zamanda günlük yaşamınızda çok güçlü bir işleve sahiptir!

İlk hile: sabit köpek ipi

Köpek sahipleri genellikle köpekleri bir yürüyüşe çıkarmalı ve çoğu zaman köpeği toplama ihtiyacıyla karşılaşmalıdır, ancak ipi bağlarsanız, çözülmesi daha zahmetlidir, ancak ipin ucuna bir dağ eklerseniz Toka, bu şey çok daha basit hale gelecektir.

İkinci ölçü: su şişesi halkaları

Yaz aylarında dışarı çıkarken genellikle bir su şişesi taşımak gereklidir. Elinizde tutmaya devam ederseniz çok sakıncalı olabilir, ancak bir dağcı tokanız varsa, şişeyi daha rahat asabilirsiniz.

Üçüncü ölçü: lastik bantlar bitirme

Bazen bir çift lastik bant dağınık kalmayacaktır, ama eğer bir lastik bant yığınıysa, dağınık görünecektir. Bir karabina varsa, tüm lastik bantları birbirine bağlayabilirsiniz. Kullanmak için temiz ve kullanışlı.

Dördüncü ölçü: anahtarlık uzatmak

Anahtarın cebinize konulması bazen güvensiz ve kendinizi kaybetmekten korkmanıza neden olur, ancak anahtarı karabina takar ve belinize bağlarsanız, anahtarın diğer ucu cebinize konabilir, bu da güvenlidir ve Kaybolmaktan korkmamak.

Beşinci önlem: sabit fiş ve priz

İki uzatma kablosu fişinin bağlantıları kolayca ayrılabilir, ancak bir karabinanın eklenmesiyle, bunlar emniyetli bir şekilde tutturulabilir.

Altıncı numara: el feneri

El fenerine bir karabina halkası eklemek torbanın dışında asılı olarak kullanılabilir. Bu yöntem, genellikle kullanılan ve bulunması zor olan şeylerde kullanılabilir.

Yedinci hile: şişe açacağı kullanıldığında

İçecek açmak ve şişe açacağı bulamıyorsanız, karabina ayrıca şişe açacağı olarak da kullanılabilir.