Malzeme ve kemer eşleşen anlamak gereklidir.

- Jul 25, 2018-

Birçok kişi şu anda, yaşam standartlarının iyileştirilmesi ile daha fazla eğlence etkinlikleri bulmak istiyorum. Uyarmak için gibi bazı insanlar için dağ tırmanışı hiç şüphesiz daha uygun bir spordur. Onları, taşıyan dağcılık tutkunları, çantanıza önemli değeri vardır. Alüminyum alaşım ürünün bu tür bir emanet muska dağcılar için gibidir. Ve kullanılmayan kullanımlarından birinde, hala daha iyi bir süs olduğunu. Bu nedenle, malzeme ve aksesuarları kemer, dağcılar için anlamak gereklidir!

Çantanıza için belirli bir çekme kuvveti olmalıdır. Yatay gerginlik veya dikey gerilim olsun, bazı göstergeler vardır. Bu ürün halatlar, buz koniler ve emniyet kemeri bağlamak için koruma sistemleri kullanmak için bir zorunluluk var. Daha iyi bir kalite ürün birkaç bin Newton gerginlik dayanabilir ve tamamen güvenlidir. Yüzey, artı su geçirmez, pas geçirmez ve anti-korozyon işlevleri anti-kayma tasarımı ile kombine alüminyum alaşım malzemeden kesinlikle dağcılar için en iyi kemer var. Kamp ya da dışında seyahat hiking için gidiyor olup, kullanım için daha uygun. Ayrıca, kemer ağırlık nispeten hafif ve fazla talep yük için değil.

Şu anda piyasada çantanıza ürünleri sonsuz çeşidi vardır. Ama en popüler iki işlevi ile bir kemer. Bu ürün aydınlatma işlevi daha iyi egzersiz yardımcı olmak gerektiğinde döner bir aydınlatma işlevi ekler. Ayrıca, bu aydınlatma işlevi genellikle bir LED ışık kaynağı olarak seçer. Sadece uzun hizmet ömrü, aynı zamanda çeşitli açık renk efektleri vardır. Ayrıca, kullanmak çevre dostu ve bu soğuk ışık kaynağı ürün no kirliliği vardır.