Malzeme ve uygulama alanında Carabiner Analizi

- Jul 25, 2018-

İçin dağcılık tokalar, sanırım bu dağcılık tutkunları Emanet için ilgili, çünkü birçok dağcılık tutkunları yabancı olmayacaktır. Dağcılık hakkında bildiğimiz gibi bir kaya tırmanışı egzersiz olduğunu. Genel olarak, biz Tırmanıştan önce bazı güvenlik koruma önlemleri yapacağız. Bu güvenlik koruma önlemi de vazgeçilmez bir araçtır. Tabii ki, önemli olan ip olduğunu.

Herhangi bir düğme yok olduğunda bazen biz sadece ip kullanabilirsiniz, ancak, bunların çoğu olmayacak. Çantanıza dağcılık için olmalıdır öğe olduğundan, bu genellikle koruyucu ip satın alırken çıkarken ile yapılır. Kemerini. Halatlar ve dağcılık tokaları gerekli olan söylemek daha iyidir.

Genel olarak, dağcılık tokaları alüminyum, demir veya paslanmaz çelik yapılır ve dairesel bir kemer gibi çeşitli şekiller, bir yarış pisti şekil, bir yumurta şekil, bir kare şekli, bir üçgen şekil ve benzeri.

Alüminyum alaşım çantanıza nedeniyle hafif, açık spor tutkunları arasında popüler anti-korozyon ve Antipas özellikleri. Sadece, kemer şimdi spor içinde yaygın olarak kullanılır, yüksek mukavemetli streç ile başa çıkmak için kum torbası askılar üzerinde üçgen çantanıza kullanılabilir paslanmaz çelik gibi.

Dağcılık tokaları sadece dağcılık için aynı zamanda birçok spor eşyaları için kullanılabilir.