Dört farklı yüksek kaliteli Carabiner kısa bir giriş

- Jul 25, 2018-

Dağcılık şimdi moda spor haline geldi. Aynı anda, aynı zamanda özel bir spordur, açık tırmanma hareketine ait olduğu, gerekli ekipman ve ihtiyaçlar vazgeçilmezdir. Bunlar arasında önemli bir ekipman çantanıza olması gerekir. Günümüzde piyasada fonksiyonların her türlü çantanıza dağcılık tutkunları döndürüyor. Ne tür bir yüksek kaliteli çantanıza güvenli mi?

Çoğu zaman, herkes yerine ürün ıstakoz-türü görünmez tokası sadece yeterince basılı olmadığından, ama onun genel güç ve yetenek iç enkaz kadın tokası dışlamak için belli ki daha zor geliştiririz düşünüyor. Buna ek olarak, kadın toka takıldığında dairesel yay kapanış erkek tokası kafasının tamamen ekleme ve sapma fenomen önler.

Görünmez toka büyük acil alan ve eldivenle bile kolay. Genellikle bel ve sırt ve göğüs kayışı ön Askı kullanılır. Ancak, yapısal sınırlamaları kar veya diğer enkaz ile örtülü kadın tokası içinde kar deşarj olanaksız duruma. Erkek tokası ve kadın ek eklendiğinde ek olarak, zaman zaman ekleme ve kesinti oluşabilir.

Dönen kanca kuvvet farklı yönlere dayanacak şekilde kullanılır ve büyük dairesel düğmesi kalın eldiven durumunda uygun işlem için kullanılabilir. Bu özellik, sıkılaştırmak için kayak takımı bel için uygulanan sağlar. Standart Mohbi merdiven tokaları sırt çantası omuz askıları ve yan kayışlar sıkma için yaygın olarak kullanılır. Dokuma, dokuma ve merdiven tokası üst üste zaman, dokuma kendi kendine kilitlenen ve gevşetmek kolay değil özelliğidir. Merdiven tokası yükseltildiğinde, dokuma otomatik olarak rahat.