Döküm makine ve onun neden çözümlemesi kalitesini etkileyen faktörler hakkında konuşmak

- Jul 25, 2018-

Döküm Makinaları Sanayi üretimi üzerinde büyük bir etkiye sahip, ancak günlük üretim kalite ve döküm makinesi verimliliğini etkileyen pek çok faktör vardır. Biliyor musun? Kullanıcıların makine döküm daha iyi kullanmanıza yardımcı olmak için Xiao Bian özel olarak aşağıdaki makaleleri toplanan ve operasyon ile benzer sorunları önlemek ve işlem daha düzgün yapmak için bir analiz yaptı.

I. etkileyen faktörlerin Analizi

Döküm makinesi üretimi sırasında sıcaklık büyük bir etkisi vardır. Sıcaklık çok yüksek ise, ekipman kalitesi etkilenir ve ekipman yüzeyinin kırık, kabarcıklar ve büzülme, hangi ciddi işleme doğruluğu etkiler ve ekipman efektini kullanın.

2. analiz faktörler nedenleri

Döküm makinesi üretim sıcaklığını etkileyen faktörler bir çok yönünü içerir. İlk olarak, çelik sıcaklık etkisi nedeniyle ne zaman o üretilen çelik yüzey sıcaklığı çok yüksek olduğundan, kendisi, döküm üretim sıcaklığını hızla, hangi döküm makinesi normallik etkiler artar. Üretim, kalite için zararlı olan; İkinci olarak, malzeme, üretim hakkında olduğunu döküm makine malzemeleri üreticileri farklı olduğundan, sıcaklık kontrolü döküm makine üretim süreci kararsız böylece bu malzemeleri, kalite kontrol zordur.

Yukarıdaki sorunları çözmek istiyorsanız, nitelikli malzemelerin döküm makinesi üretim malzemesi olarak kullanmak ve sıcaklık kontrol etmeliyiz.