Nasıl korumak ve alüminyum sürekli döküm makinesi tamir?

- Jul 25, 2018-

Alüminyum sürekli döküm makine düzenli olarak tutulur ve kullanım sırasında onun normal çalışmasını sağlamak ve onun hizmet ömrünü uzatmak için tamir. Bugün, Xiaobian bakım ve onarım alüminyum sürekli döküm makineleri hakkında biraz bilgi toplamıştır. Aşağıda kısa bir giriş aşağıdaki gibidir:

Mekanik parçaları dökümleri temel bileşenleri yaygın olarak kullanılır ve bazı özel amaçlar için birçok farklı şekillerde tasarlanabilir. Döküm teknolojisi, kalıp döküm kaybetti oluşturan bir kesinlik olduğunu

Bu teknolojinin kullanımı yatağım.

Alüminyum sürekli döküm makine bakım ve onarım:

1. tüm alanlarda petrol bardak ile donatılmıştır veya kılavuz raylar, vida ve vida merdaneler, vb, gibi varolan göreceli hareketleri yağlanır.

2. hiç yağ istasyonları, emülsiyon istasyonları, yağ seviyesi daha ilgili ve açıkça engellenmesini önlemek için sabit bir zaman çekti. Ve yağlayıcı korumak için sabit bir zaman eklemek gerekir

Belirli bir yoğunluk tutun. Onlar kötüleşti, en kötü kısmı izni zamanında olmalıdır. Yağ yarım yıl için filtre uygulanmış ve diğer kirli şeyler girmek için izin verilir.

3. 1500 saatlik çalışma-den sonra her vites kutusu açılabilir ve temizlenmiş ve yağ seviyesi doğru konumda olduğundan emin olmak için yeni yağ ile dolu.

4. Eğer makine uzun süre kullanılmamış olan, varolan bağıl hareket bazıları yağ ile püskürtülür. İstasyonları konik dişliler ve yatakları için haddeleme yağ paslanma önlemek için belirli bir miktar ile dolu olması gerekir.

5. su soğutma sürekli sağlanmalıdır; Aksi takdirde, crystallizing tekerlek zarar görür.

6. Eğer aniden yükü artırır veya malzeme kazık kadar PIN mili ile güvenli bir şekilde kesilmiş.

Uygulama: Bu alüminyum çubuk CCR satır 12 mm 13 haddeleme istasyonları ve 9,5 mm 15 haddeleme istasyonları büyüklüğündeki Alüminyum iletken çubuklar üretimi için tasarlanmıştır.