Nasıl yerçekimi döküm makine döküm doğru?

- Jul 25, 2018-

Bir çok önemli yerçekimi döküm makineleri hasarlı dökümler kaynak için kullanılır. Bu, kendi performans ve fonksiyon ayrılmaz. Belirli değişiklikler şunlardır ve üzerinde odaklanabilirsiniz.

Yerçekimi döküm makinesi işlemde olduğunda, erimeye ve metal elektrot ve döküm arızalı parçayı temel malzemesi bağ bir ısı kaynağı olarak gaz deşarj ark kullanır. Bu yöntem ekonomiktir ve kullanılan elektrot according döküm malzeme ve kaynak koşulları belirlenmiş olması için çeşitli dökümler kaynak tamiri için uygundur.

Alüminyum alaşım kompozisyonu yanma ürünleri, vb, nem içeriği ile tepki verir çünkü bu işlem sürecinden yerçekimi döküm makine belirgin bir özelliği, diğer bir deyişle, gettering özelliği vardır bulunabilir ve oluşturulan gaz Alüminyum sıvı tarafından emilir. Tarafından neden oldu. Bu döküm düzeltme etkisi için çok faydalıdır.

Üç boyutlu modelleme teknolojisi yerçekimi döküm makine kalıp

Döküm makinesi kullanılmadan önce kalıp nasıl yerçekimi için kullanılan kalıp tasarlanmış ve yapılmış makine döküm vazgeçilmez mi? İlgili işlem ve işlem noktaları aşağıdaki gibidir:

Xiaobian göre yerçekimi döküm kalıpları tüm büyük tasarım verimliliği artırır bilgisayar üç boyutlu modelleme teknolojisi kullanılarak dizayn edilmiştir. Bilgisayar teknolojisi kullanımı kalıp uygun olduğundan emin olun böylece kalıp, hareketin benzetilebilir; kalıp ekipman kurulumu aynı zamanda, bilgisayar simülasyonu ile aynıdır.

Eksiklikleri döküm işlemi bulmak için o da bu işlem simülasyonu ve iyileştirme için öneriler sağlamak gereklidir. Bu tam olarak entegre kalıp tasarımını kalıp kesinliğini artırmak için optimize edilebilir tasarım, işleme ve süreç simülasyon tasarımı nedeniyle var.